KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12916116
nr 1291 6116
Joan Miró
(1893-1983), Spanien
Etsning, Ur Derrière le Miroir, 10 ans dédition no 92-93,1956. Kryssad plåt, 1000-upplaga. Ej signerad. Motivet: 15x12,5
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 25 november 2019
kl 19:02:52
500 kr
700 kr